Sineklik

30 Yılı Aşkın Tecrübemizle

İzmir’de güzel havaların tadını çıkarmanıza sinekler, böcekler mani olmasın!  Sizler de sineklik yaptırmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

Sineklik Uygulamaları

sineklik..

Sineklik Nedir?

Sineklik, sineklerle mücadelede en zararsız çözümdür (ilaçsız). Pencerelerin rahatlıkla açılarak her saatte mekanlarınızın havalandırılmasını sağlar. Uygulama olarak mekana ve doğrama tercihine göre sürme sineklik veya içe açılan sineklik yapılabilmektedir. Her çeşit malzemedeki doğrama üzerine yani ahşap, alüminyum veya pvc rahatlıkla monte edilebilir. Sinekliklerde her renk lamine renk uygulanabilmektedir.

Sinekliği Neden Yaptırmalıyım?

Sinek, böcek ve haşerelerden kurtulmak için günümüzde pek çok yöntem vardır.Bunlar ilaçlama, elektrikli öldürücüler, spreyler, kremler gibi…Ama ne yazık ki bu yöntemlerin hem bize hem de çevremize pek çok zararı vardır. Örneğin;ilaçlama yöntemiyle farkında olmadan hem canlılara zarar veriyor hem de ekolojik dengeyi bozuyoruz.Bununla birlikte çocuklarımız için kullandığımız kremler spreyler de ne kadar zararsız olduğu söylense bile çevreye salınan kimyasallar sebebiyle insan hayatında ciddi tahribatlara sebep oluyor.Cebinize verdiği zararda cabası… Bu yüzden sineklik kullanmak hem cebinize hem de çevrenize fayda sağlar.

sineklik.

Neden Çetin dekorasyon?

Bizi tercih etmek için çok fazla sebebiniz var işte ondan bazıları.

Kaliteli Ürünler

Kullandığımız bütün ürünlerimiz kaliteli ve temiz malzemelerden üretilmektedir.

Zamanında Teslim

Aldığımız her işimizi söz verdiğimiz zaman zarfında teslim etmek prensibimizdir.

Çözüm Odaklı Hizmet

Çözüm odaklı çalışma sistemimizle daima sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz.

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun, en kısa sürede sizi ücretsiz arayarak bilgi verelim.

Teklif Formu
Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Çetin Dekorasyon Destek
👋 Merhaba,
Sineklik ile ilgili bilgi almak ister misiniz?